Stop pedofilskiej ideologii Prezydenta Dudy

Wkurwiłem się.

Osoba, wobec której Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej zastosował prawo łaski, była skazana za przestępstwa, m. in.:

– z art. 197 § 3 pkt 2 i 3 k.k. (poddanie innej czynności seksualnej);

– z art. 207 § 1 k.k. w zb. z art. 157 § 2 k.k. (znęcanie się, naruszenie czynności narządu ciała na okres nie dłuższy niż 7 dni).

Motywy ułaskawienia: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, podejmując decyzję o skorzystaniu z prawa łaski, miał na uwadze względy racjonalności i celowości, a w szczególności fakt pojednania się skazanego z pokrzywdzonymi, zadośćuczynienie wyrządzonym krzywdom oraz obecne wzorowe zachowanie.

Źródło

Naprawdę gówno mnie obchodzi, że ułaskawienie było na wniosek osoby pokrzywdzonej. Gówno mnie obchodzi, że sądy I i II instancji pozytywnie zaopiniowały prośbę o akt łaski. Gówno mnie obchodzi, że pan minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, działający jako Prokurator Generalny, wystąpił do Prezydenta o skorzystanie z prawa łaski. Gówno mnie obchodzi, że ułaskawienie dotyczy jedynie darowania reszty środka karnego – zakazu kontaktowania się i zbliżania do osób pokrzywdzonych.

Jeszcze mniej obchodzą mnie losy tej konkretnej sprawy – mój wkurw nie ma nic wspólnego z tym konkretnym procesem karnym, stosowaniem prawa łaski czy innymi zagadnieniami z zakresu prawa.

Mój wkurw bierze się z tego, co poniżej.

TVP

1
Prezydent go ułaskawił. Mucha wyjaśnia i apeluje o niepowielanie fake newsów. Akt łaski dotyczył jedynie skrócenia zakazu zbliżania do osób pokrzywdzonych przez sprawcę, o co wnosiły one same – mówił wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, odnosząc się do doniesień „Rzeczpospolitej”, że Andrzej Duda ułaskawił mężczyznę skazanego za przestępstwo seksualne na małoletnim. Źródło

Skoro redakcja TVP INFO sobie tak mocno bierze do serca apel o niepowielanie fake newsów, to dlaczego TVP publikuje takie artykuły?

Aktywiści LGBT zakłócili Mszę Świętą.

Uczestniczył w niej komendant policji. Cztery osoby zatrzymano w związku z zakłóceniem mszy w jednym ze świdnickich kościołów w województwie dolnośląskim. Do zdarzenia doszło po godzinie dziewiątej. Według relacji świadków, zatrzymani głośno krzyczeli, a chwilę później zostali wyprowadzenia z kościoła przez uczestników mszy – powiedziała Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

(…)

Wikariusz świdnickiej katedry ks. Marcin Krzysztof Januszkiewicz poinformował na Twitterze, że aktywiści LGBT próbowali zakłócić celebrowaną przez niego Mszę Świętą. Mieli mieć jednak pecha, gdyż w liturgii uczestniczył komendant policji – wynika z tekstu duchownego.

„Dziś podczas Mszy św. którą sprawowałem #TęczowiTerroryści z pod znaku #LGBT wtargnęli do świątyni i wnosząc tęczową szmatę próbowali zakłócić liturgię. Opatrzność Boża sprawiła, że we Mszy św. uczestniczył komendant policji. Błyskawiczna reakcja, zatrzymanie i zarzuty” – napisał ksiądz, który później usunął wpis.

Policja potwierdza, że doszło do incydentu, na razie jednak nikt nie usłyszał zarzutów. Jak dotąd nie potwierdzono także znalezienia przy sprawcach tęczowej flagi.

Źródło

W rzeczywistości było tak:

Trzy kompletnie pijane osoby weszły do świdnickiej katedry i zakłóciły mszę świętą. Wbrew twierdzeniom prawicowych mediów nie był to jednak występek środowisk LGBT, ale wybryk chuligański.

Źródło

Dlaczego kłamliwy, pełen manipulacji i jawnie homofobiczny „reportaż” wyprodukowany przez TVP, zatytułowany „Inwazja” został usunięty z internetu dopiero po wydaniu przez sąd postanowienia o zabezpieczeniu powództwa złożonego przez KPH? Swoją drogą na stronach TVP wciąż dostępne są fragmenty tego reportażu, np. pod tym linkiem.

Dlaczego TVP INFO bezpardonowo atakuje obrońców osób LGBT, którzy są jednymi z największych bohaterów tego kraju?

Powstańcy bronią LGBT? „Jeden został konfidentem, drugiego nie ma w bazie”.

Prezes Związku Powstańców Warszawskich Zbigniew Galperyn i prezes Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego Rafał Szczepański wydali oświadczenie „w sprawie mowy nienawiści wobec osób LGBT” i głoszenia „szkodliwych treści”. Dziennikarze Dorota Kania i Cezary Gmyz skomentowali oświadczenie, przypominając pewne niewygodne fakty.

(…)

Oświadczenie skomentował też dziennikarz TVP Cezary Gmyz, przypominając, że podpisali je „jeden, który został po wojnie konfidentem bezpieki” i drugi, który „nie został zarejestrowany w bazie powstańców”.

Źródło

Dlaczego TVP INFO daje platformę ludziom, którzy zrównują homoseksualizm z pedofilią, jednostronnie relacjonując wydarzenia związane z organizacją Stop Pedofilii? Co więcej – dlaczego TVP INFO w jednym artykule przyrównuje „aktywistów LGBT” do pedofilów?

Napad na kierowcę auta „Stop pedofilii”: działacz Lewicy chwali się udziałem.

Działacz Lewicy Mateusz Goździkowski zamieścił na swoim profilu utrzymaną w pochwalnym tonie relację z napadu na aktywistę biorącego udział w akcji „Stop Pedofilii”. Z wpisu Kai Godek wynika, że prawdopodobnie Goździkowski, który wcześniej nękał proboszcza jednej z płockich parafii, gdzie sprofanował także Grób Pański, sam brał udział w napaści.

(…)

Jak podają internauci, Mateusz Goździkowski jest pracownikiem Departamentu Bezpieczeństwa w Alior Banku.

Do tych informacji w mediach społecznościowych odniósł się także bank i poinformował, że obecnie trwa sprawdzanie, czy „zachowanie, o którym mowa dotyczy pracownika Alior Bank”.

Działaczka pro-life Kaja Godek przypomniała, że Goździkowski jest odpowiedzialny za inne akty nienawiści, m.in. za nękanie proboszcza jednej z płockich parafii i sprofanowanie Grobu Pańskiego w tamtejszym kościele.

Pedofile nieraz atakowali osoby, które próbowały bronić dzieci przed agresją. W 2019 r. dzięki ojcu 12-letniej dziewczynki doszło do zatrzymania mężczyzny, który umówił się na seks z jego córką. Wkrótce potem ojcu niedoszłej ofiary zaczęto grozić śmiercią. Pojawiły się także oferty, których autorzy chcieli zapłacić potencjalnemu sprawcy za gwałt na 12-latce.

Źródło

Tak kurwa. Fragment o nieudanym ataku pedofila na dziecko umieszczono w artykule, tuż po wypowiedzi Kai Godek na temat lewicowego działacza.

Dlaczego TVP kłamie na temat charakteru protestu, jaki miał miejsce w Warszawie dzień po ogłoszeniu przez kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy tzw. karty rodzin?

Prowokacja środowisk LGBT w Boże Ciało.

W dniu, w którym katolicy obchodzą jedno z najważniejszych świąt w roku – na pamiątkę cudu przemiany konsekrowanego chleba i wina w rzeczywiste Ciało i Krew Chrystusa, działacze z Warszawskiego Strajku Kobiet, organizują „Tęczowe Disco pod Pałacem”. Taki jest pomysł środowisk LGBT na Boże Ciało.

Źródło

Dlaczego wreszcie TVP INFO daje platformę jawnym kłamcom?

Bielan: Prezydent Duda nie jest homofobem.

Prezydent Andrzej Duda broni praw rodziców do decydowania o tym, jak przebiega edukacja seksualna ich dzieci; nie uważam, żeby można to było nazwać poglądami homofobicznymi – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” rzecznik sztabu prezydenta Adam Bielan.

Źródło

Prezydent Andrzej Duda jest homofobem

Bardzo mi przykro, ale mamy prezydenta, o którym spokojnie można powiedzieć, że jest homofobem.

Przez cały okres komunizmu w szkołach dzieciom wciskano komunistyczną ideologię. To był bolszewizm. Dzisiaj też próbuje nam się i naszym dzieciom wciskać ideologię, tylko inną, zupełnie nową. To jest taki neobolszewizm

Źródło

To jest człowiek, który podpisał „kartę rodziny”. Zawiera ona takie postulaty i obietnice:

Obrona instytucji małżeństwa:

– Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, zgodnie z zapisami Konstytucji RP

– Brak zgody na adopcję dzieci przez pary homoseksualne

– Tworzenie dobrych warunków do wychowania dzieci

Ochrona dzieci przed ideologią LGBT:

– Zakaz propagowania ideologii LGBT w instytucjach publicznych

– Prawo rodziców do decydowania, w jakim duchu będą kształcić swoje dzieci

– To przede wszystkim rodzice są odpowiedzialni za edukację seksualną swoich dzieci

– Decydujący wpływ rodziców na formę i treść zajęć dodatkowych w szkołach i przedszkolach

Bezpieczna rodzina

– Wyższe i nieuchronne kary za przemoc w rodzinie

Źródło

Andrzej Duda nie widzi przemocy wobec osób LGBT.

Nawet gdy mówiłem mu [prezydentowi] o próbie zamachu bombowego na Marszu Równości w Lublinie, a on odparł, że nie słyszał. Nawet gdy mówiłem o kamieniach i butelkach na marszu w Białymstoku, a on mówił, że nie widział.

Źródło

Z jednej strony prezydent deklaruje, że będzie bronił dzieci przed ideologią LGBT. Co to jest tak ideologia LGBT – do dzisiaj nikt się nie dowiedział. Jednocześnie obiecuje, że będzie gwarantem bezpieczeństwa rodziny poprzez wyższe i nieuchronne kary za przemoc.

Wkurwiające jest to, że przedstawiciel obozu władzy, który od lat pierdoli o potrzebie „wstawania z kolan” w polityce międzynarodowej, wycofuje się z jawnie dyskryminującej i obrzydliwej narracji nie pod wpływem refleksji o swoim skurwysyństwie, a dlatego że największy sojusznik tupnął nóżką i zażądał złagodzenia tonu.

Donald Trump potwierdził donie­sienia prasy, że część żołnierzy USA zostanie wycofana z Niemiec. Teo­retycznie to zwiększa prawdopo­dobieństwo powstania tzw. Fortu Trump. Kluczową rolę w negocja­cjach na ten temat pełni doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych Richard Grennell. Jest on zdekla­rowanym gejem i architektem glo­balnej kampanii pod auspicjami Waszyngtonu, której celem jest walka z dyskryminacją spo­łeczności LGBT. I wszystko wskazuje na to, że Andrzej Duda dowiedział się o tym fakcie dopiero po tym, jak porównał ideologię LGBT do bolszewizmu.

Jak wynika z informa­cji DGP, słowa polskie­go prezydenta odbiły się w Waszyngtonie szerokim echem, a Pałac Prezydenc­ki miała upomnieć amba­sador Georgette Mosbacher, która z Grennellem utrzymuje doskonałe relacje. Miała ona po­wiedzieć, że niemożli­we jest utrzymywanie przyjaznych stosunków z Waszyngtonem i jed­nocześnie stosowanie dyskryminacyjnej reto­ryki. Tylko tym można tłumaczyć szybką pró­bę wycofania się przez Andrzeja Dudę z tematu LGBT w serii anglojęzycz­nych tweetów.

Źródło

Chociaż ambasador USA zdementowała, jakoby rozmawiała z Andrzejem Dudą, to w cytowanym powyżej artykule takich informacji nie ma.

Polityka obozu władzy wobec pedofilii

Przestępstwa, które utożsamia się w powszechnym rozumieniu z pedofilią, są jednymi z najbardziej obrzydliwych przestępstw ściganych na gruncie polskiego prawa karnego. Receptą na nie, według rządzących, ma być zaostrzanie kar, obowiązkowe orzekanie środków karnych, czy tworzenie instytucji mających jednoznacznie piętnować sprawców pedofili – w postaci bardzo niedoskonałego rejestru pedofilów (1) (2). Z którego, według założeń ustawodawcy, sprawcy takich przestępstw nigdy nie powinni zostać wykreśleni. Pytanie czy taki sposób walki jest jakkolwiek efektywny nie jest przedmiotem zainteresowania władzy. Walka z pedofilią służy raczej celom politycznym niż prewencyjnym. Gdyby bowiem PiS chciał naprawdę walczyć z pedofilią – już dawno aparat państwowy zająłby się sprawami zinstytucjonalizowanej pedofilii w Kościele Katolickim.

Jednocześnie środowiska związane z obecną władzą zrównują środowiska osób LGBT z pedofilią. Prawdopodobnie jest to sposób obrony przed oskarżeniami o ukrywanie pedofilii kierowanymi pod adresem środowisk kościelnych.

Nie znam sprawy tamtej ułaskawionej osoby. Prawdopodobnie nigdy jej nie poznam. Dlatego nie odczuwam żadnych emocji wobec ofiar, czy wobec sprawcy. Zresztą ja nie robię w karnym, ja się na tej dziedzinie prawa po prostu nie znam.

Wkurwia mnie za to, że przedstawiciel partii, która obiecuje obronę polskich dzieci przed pedofilami, która rozpętała obrzydliwą nagonkę na osoby LGBT, która zrównuje te osoby z pedofilami, ułaskawia osobę skazaną za czyn opisany w art. 197 § 3 pkt 2 i 3 Kodeksu karnego.

Art. 197 § 3 KK:

Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia:

2) wobec małoletniego poniżej lat 15,

3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry.

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Prezydencie Andrzeju Duda, przestań wreszcie pluć nam w twarz i mówić, że to tylko deszcz pada.

Źródło zdjęcia będącego okładką wpisu.

1 komentarz do “Stop pedofilskiej ideologii Prezydenta Dudy

  1. „Jednocześnie obiecuje, że będzie gwarantem bezpieczeństwa rodziny poprzez wyższe i nieuchronne kary za przemoc.”

    Oczywiście osoby pamiętające cyrki z konwencjami antyprzemocowymi wiedzą, ile warte są te obietnice.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.